उदयपुर । त्रियुगा साना शहरी खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता समिति (संस्थां)का कार्यवाहक अध्यक्ष ओम खड्काले आफ्नो कार्यकाल मुद्दा मामिला गर्दा गर्दै वितेको बताएका छन । निवर्तमान अध्यक्ष शंकर बस्नेतले अनावश्यक रुपमा मुद्दा दिएकाले आफ्नो कार्यकाल अड्डा अदालत धाउदा धाउदै वितेको बताएका हुन ।
शंकर बस्नेतले अनावश्यक रुपमा गरेको लेनदेनको कागजले संस्थालाई लेनदेन मुद्दा जिल्ला अदालत, उच्च अदालत हुँदै सर्वोच्च अदालत धाउदा प्रयाप्त मात्रामा उपभोक्तालाई समय दिन नसकेको खड्काले बताए ।

‘निवर्तमान अध्यक्ष बस्नेतको अवरोध गर्दागर्दै पनि नगर विकास कोषले संस्थालाई कालो सूचीमा राखेको अवस्थामा मिति २०७३/०३/३१ गते रुपैया एक लाखबाट सुरु गरी हाल सम्म जम्मा एक करोड पचास लाख रकम चुत्ता गरी कालो सूचीबाट हटाईएको छ ।’ अध्यक्ष खड्काले भने ‘ दोस्रो आयोजनाको काम सम्पन्न गरी प्रति सेकेण्ड ८ लिटर बढाई प्रतिसेकेण्ड २१ लिटर वनाई पानी वितरण कार्य सहज वनाईएको छ ।’

त्यतीमात्र होईन हामीले खानेपानी सम्हाल्दा विद्युत प्राधिकरणको महशुल भुक्तानी नगरेर लाईन नै थिएन खडकाले भने । आफू मात्रै नभएर सिंङ्गो समिति मिलेर हामीले संस्थालाई सिष्टममा चलाउने प्रयास गरेका छौ ।

अहिले ई–बैङ्किङ संचालनमा ल्याईएको मिटर रिडर विलिङ सिस्टम सञ्चालन गरिएको छ भने अस्थाई कर्मचारीलाई स्थायी गरी समय अनुसार कर्मचारीको तलब बृद्धि गरिएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया