उदयपुर । उदयपुरमा लागुऔषध ब्राउन सुगर सहित दुई जना पक्राउ परेका छन् । त्रियुगा नगरपालिका ११ बाबारानी मार्ग स्थित लागु औषध ब्राउन सुगर कारोबार भईरहेको भन्ने बिषेश सूचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरबाट खटिएको टोलीले ब्राउन सुगर सहित दुई व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको हो ।पक्राउ पर्नेमा त्रियुगा नगरपालिका ११ का ३२ बर्षिय दशरथ शाह र सोहि ठाउँका २९ बर्षिय विवश राईलाई ४ ग्राम ब्राउन सुगर सहित शनिवार प्रहरीले पक्रउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरका प्रहरी प्रमुख एसपी भिमबहादुर दाहालले जानकारी दिए ।
यस्तै बेलका नगरपालिका ४ गुरुङ चौरीबाट नाईट्राभेट १० लेखिएको १३ वटा ट्यावलेट सहित सोही ठाउँका ३५ वर्षिय अर्जुन राई पक्राउ परेको छ । उनीहरुमाथि अबैध लागुऔषध नियन्त्रण गर्ने अभियान अन्तर्गत थप अनुसन्धान भईरहेको एसपी दाहालले जानकारी दिए ।

क्जबचभ तजष्कस्
त्धष्ततभचँबअभदययप
ीष्पभ तजष्कस्
ीयबमष्लन।।।

उदयपुरमा लागुऔषध ब्राउन सुगर सहित एकजना पक्राउ
उदयपुरमा लागुऔषध ब्राउन सुगर सहित एकजना पक्राउ
ःबचअज ज्ञद्द, द्दण्द्दज्ञ

क्ष्ल ूसमाचारू

ब्राउन सुगर सहित १ जना पक्राउ
ब्राउन सुगर सहित १ जना पक्राउ
ःबचअज ज्ञछ, द्दण्द्दण्

क्ष्ल ूसमाचारू

ब्राउन सुगरसहित २ जना पक्राउ
ब्राउन सुगरसहित २ जना पक्राउ
व्गथि ज्ञण्, द्दण्द्दण्

क्ष्ल ूसमाचारू

 

तपाईको प्रतिक्रिया