काठमाडौं । रेलिगेसनमा परिसकेको ओसिस क्लबमाथि सानदार जित निकाल्दै प्लानिङ ब्वाइज युनाइटेड क्लब सहिद स्मारक ‘बी’ डिभिजनमा बढुवा भएको छ ।

‘बी’ डिभिजनमा उक्लन जित्नैपर्ने खेलमा ओसिसलाई ५–० को भारी अन्तरले तथा अर्काे खेलमा आरसी ३२ फुटबल एकेडेमीले स्पोर्ट्स एकेडेमी साँगासँग गोलरहित बराबरी खेलेपछि प्लानिङ बी डिजिनमा उक्लन सफल भएको हो ।सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्सको खेल मैदानमा शुक्रबार भएको एकपक्षीय खेलमा प्लानिङको जितमा फागु राम थारुले ह्याट्रिक पूरा गर्दा अर्जुन कुमार राना र ओम प्रकाश चौधरीले समान एक गोल गरे ।

फागु रामले खेलको तेस्रो, आठौं र १६ औं मिनेटमा गोल गर्दै ह्याट्रिक पूरा गरे । अर्जुन कुमार रानाले ५३ औं मिनेटमा तथा ओम प्रकाहले ८२ औं मिनेटमा गोल गर्दै प्लानिङलाई ‘सी डिभिजन लिगको अन्तिम खेलमा सानदार जित दिलाउँदै दोस्रो डिभिजनमा बढुवा गराए ।

राष्ट्रिय क्लब प्लानिङ ब्वाईज काठमाडौंमा उदयपुरका पाँच खेलाडी अनुबन्धनमा छन् । त्रियुगा नगरपालिका १० फ्युजन फुटबल क्लबका तीन, गाईघाट फुटबल क्लव र कटारी फुटबल क्लवका एक/ एक जना गरी पाँच जना रहेका छन् ।

प्लानिङ ब्वाईज काठमाडौंमा अनुबन्धन हुनेमा फ्युजन फुटबल क्लव कप्तान सुदिप श्रेष्ठ, डिफेन्स टिप्सन राई र स्ट्राइकर अर्जुन राना मगर रहेका छन् भने गाईघाट फुटबल क्लवका खेलाडी प्रविन श्रेष्ठ र कटारी फुटबल क्लवका खेलाडी प्रताव राई रहेका छन् ।

फ्युजन फुटबल क्लवको कप्तान रहेको सुदिप श्रेण्ठले यस अघिका ’सी’ डिभिजन लिगको खेलमा चर्च ब्वाइज क्लबबाट खेलेका थिए । सो टिमलाई विजय गराई “बी” डिभिजनमा पु¥याउन सफल भएका खेलाडी हुन फ्युजन फुटबल क्लबका कप्तान सुदिप श्रेष्ठ ।

तपाईको प्रतिक्रिया