उदयपुर । उदयपुरको सदरमुकाम गाईघाटमा नयाँ मोबाइल तथा कम्प्युटर शोरुम उद्घाटन भएको छ । ल्यापटप, कम्प्युटर, मोबाइल तथा सिसी क्यामराको नयाँ शोरुम विपी चोक गाईघाटमा संचालनमा आएको हो । नयाँ मोवाईल, ल्याप्टप, कम्युटर, सिसि क्यामेरा बिक्री गर्नुको साथै पुराना मोबाइल, ल्यापटप मर्मत गर्नुको साथै एक्सचेन्जको समेत सुविधा लिएर आएको डिजिटल सप्लायर्स एण्ड टे«डर्सका संचालक कौशल दाहालले जानकारी दिए ।
ग्राहकहरुको सुविधालाई मध्यनजर गर्दै मोवाईल लगायत सबैखाले सामानहरु उपलब्ध गराउने उदेश्यले ल्याप्टप, कम्पयुटर, सिसी क्यामेरा सहितको सोरुम सञ्चालनमा ल्याइएको हो । संचालक दाहालका अनुसार यस पसलमा सबैखाले मोवाईलका ब्राण्डहरु उपलब्ध रहेको र अन्य थप सामानहरु सिसी क्यामेरा, ल्याप्टप, कम्पयुटर बिक्री वितरण, मर्मत र एक्सेन्ज समेत गरिने बताए । बिषेशगरी साना देखि ठूला र सस्तो देखि महंगो सबैखालको मोवाईलहरु होलसेल मूल्यमा पाईने दाहालले बताए ।
यस टे«डर्समा एप्पल, सामसुङ, रेडमी, भिभो, नोकिया, लाभा, एप्पो लगायत ब्राण्डका मोबाइलहरु सुपथ र होलसेल मूल्यमा पाइने संचालक दाहालले बताए । नयाँ ल्याप्टप, कम्युटर, प्रिन्टर सुपथ मुल्यमा बिक्री गर्नुको साथै पूरानो मोवाईल, कम्युटर, सिसी क्यामेरा र ल्याप्टप मर्मत तथा एक्सेन्ज समेत गर्न पाईने दाहालले जानकारी दिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया